GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Dryckeskrus+fat 7143517
nr 714 3517
Dryckeskrus+fat
Kina, 1800-tal, längd: 25, höjd: 15
Kondition: skador på krus
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 september 2011
kl 17:07:52
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr